דף הבית / חדשות תעשייה וטכנולוגיה / Visa הכריזה על השקעה ב-Behalf בכדי לתמוך במימון לעסקים קטנים

Visa הכריזה על השקעה ב-Behalf בכדי לתמוך במימון לעסקים קטנים

אינדקס חברות וספקים

  • Behalf תאפשר לעסקים קטנים ובינוניים לשלם לשותפיה הסוחרים בעזרת הכרטיס הווירטואלי של Visa

 ההשקעה מהווה חלק מתוכנית השקעות ה-Fintech האירופית של VISA בסכום של 100 מיליון דולר

 תל אביב, ישראל Visa (NYSE: V) הכריזה היום על השקעה ושיתוף פעולה עם הסטארט-אפ הישראלי Behalf בכדי לתמוך בצמיחתם של עסקים קטנים דרך מימון והון קל להשגה. Behalf מעניקה מימון עסקי לעסקים קטנים שמאפשר גמישות פיננסית בנקודת רכישת סחורה לעסק שלהם.

 

פרסום

כחלק מההשקעה של Visa ב- Behalf, Visa תציע ללקוחות העסקיים של Behalf פתרון תשלום באמצעות כרטיס אשראי וירטואלי אשר מעניק אשראי מיידי לרכישות העסקיות שלהם. הפתרון יושק בתחילה בארצות הברית, עם תוכנית להתרחב לשווקים נוספים בחודשים הקרובים.

 

השותפות הזו היא חלק מאסטרטגיה גלובלית של Visa להפוך את המוצרים והיכולות שלה לנגישים יותר לעסקים קטנים, דרך שיתופי פעולה עם סטארט-אפים וחברות Fintech אשר עוסקות בעיצוב מחדש ושיפור חוויות התשלומים המסחריים. ההשקעה הינה חלק מתוכנית Visa להשקיע עד 100 מיליון דולר בחברות FinTech באירופה, כפי שהודיעה שרלוט הוג, מנכ"לית Visa באירופה בכנס Money 20/20" באמסטרדם.

בנגמין פיינברג שותף מייסד ומנכל -צילם גיל פורת

Behalf” מראה מחויבות להגדיל את כוח הקנייה של עסקים קטנים באמצעות תשלומים דיגיטליים המאפשרים חווית רכישה יותר נוחה, מהירה ומאובטחת", אמר דיוויד סיימון, ראש תחום גלובלי לעסקים קטנים ובינוניים ב- Visa. "שותפות זו היא דוגמא מצוינת לאופן בו Visa משתפת פעולה עם חברות Fintech כדי לשפר חוויות תשלום דיגיטליות ולהביא לשווקים פתרונות חדשים הנותנים מענה לאתגרים קיימים של עסקים קטנים".

 

"הפלטפורמה של Behalf מציעה לעסקים קטנים מימון זמין ובר השגה . רשת השותפים שלנו משלבת את המוצר של Behalf כחלק אינטגראלי בחוויית המסחר האלקטרוני. מתן אופציות מימון גמישות ברגע התשלום מעניק ללקוחות עסקיים כוח קנייה רב יותר", אמר בנג'י פיינברג, מנכ"ל Behalf. "אנחנו גאים לחבור אל Visa בכדי להפוך רכישות לפשוטות יותר. אני נרגש מההזדמנויות שצופן לנו העתיד".

 

שחר פרידמן, מנהל מרכז החדשנות של Visa בישראל, אמר: "עסקים קטנים הם עמוד השדרה של הכלכלה העולמית, ו-Visa מחויבת לאפשר חוויות תשלום חדשות ללקוחות העסקיים  החשובים הללו. השותפות היא תוצאה של העבודה של מרכז החדשנות של Visa  בישראל עם עולם הסטארטאפים הדינאמי כדי להביא את הכוח ויכולות של רשת Visa הגלובאלית VisaNet לחברות צעירות ומבטיחות כגון Behalf.

 

ההשקעה ב- Behalfהיא ההשקעה הראשונה של Visa בחברת סטארט-אפ ישראלית. ההשקעה מגיעה לאחר השקת מרכז החדשנות של Visa בלב תל אביב באביב 2018.

 

בכדי להבין לעומק כיצד עסקים קטנים מתקיימים היום בעידן המסחר הדיגיטלי, Visa, בצוותא עם חברות מרכזיות נוספות בתעשייה השיקו את המדריך Digital Transformations of SMBs: The Future of Commerce, אשר מהווה מבט ראשוני הסוקר את האתגרים וההזדמנויות אשר הבעלים של חברות בינוניות וקטנות עוסקים בהם בעולם ההופך ליותר דיגיטלי.

פרסום

 

 

אודות Visa Inc.:

Visa Inc. (NYSE: V) היא מובילה עולמית בתשלומים ניידים. המשימה שלנו היא לחבר את העולם באמצעות רשת התשלומים החדשנית, האמינה והבטוחה ביותר – ובכך לאפשר לצרכנים, לעסקים ולכלכלות לשגשג. רשת סליקת התשלומים המתקדמת שלנו, VisaNet, מאפשרת תשלומים מאובטחים ואמינים ברחבי העולם, ומסוגלת לטפל ביותר מ-65,000 עסקאות בשנייה. המיקוד חסר הפשרות של החברה בחדשנות מהווה זרז לצמיחה המהירה של קמעונאות מחוברת בכל מכשיר וכן כוח המקדם את חלום העתיד ללא מזומן עבור כל אדם בכל מקום. בעוד העולם מתקדם מאנלוגי לדיגיטלי, Visa עושה שימוש במותג, במוצר, באנשים, ברשת ובמדדים שלה כדי לעצב את עתיד הקמעונאות. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר הבינלאומי שלנו (www.visaeurope.com), בבלוג Visa Vision (www.vision.visaeurope.com), עקבו אחרינו בטוויטר ב-@VisaInEurope, בקרו באתר הישראלי שלנו www.visa.co.il או קבלו הטבות בנסיעות לחו"ל עם ה-Visa שלכם באתר www.tasti.co.il.

הודעה זו כוללת התבטאויות בלשון עתיד, אשר נכללות ב-Private Securities Litigation Reform Act האמריקני משנת 1995 ומתייחסות, בין היתר, לפעילותה, תחזיותיה, התפתחותה, צמיחתה העסקית והאסטרטגיות העתידיות של Visa. ניתן בדרך כלל לזהות התבטאויות בלשון עתיד במילים כמו ״מאמינה״, ״מעריכה״, ״צופה״, ״מתכוונת״, ״עשויה״, ״מתכננת״, ״יכולה״, ״צריכה״, ״רוצה״, ״ממשיכה״ וביטויים דומים אחרים. כל ההתבטאויות שאינן התייחסויות לעובדות היסטוריות עשויות להיות התבטאויות בלשון עתיד, אשר נכונות אך ורק למועד בו נאמרו, אינן מהוות ערובה לביצועים עתידיים וכרוכות בסיכונים מסוימים, אי ודאות וגורמים אחרים, שרובם אינם בשליטתנו וקשה לחזותם. אנו מתארים סיכונים ואי ודאות שעלולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל תהיינה שונות באופן מהותי מאלה שמבוטאות או משתמעות מאותן התבטאויות בלשון עתיד אשר בדיווחינו לרשות לניירות ערך בארה״ב (SEC). למעט כפי שאנחנו מחויבים על פי חוק, אין בכוונתנו לעדכן או לשנות אף אחת מההתבטאויות בלשון עתיד בהתאם למידע חדש, אירועים עתידיים או כל סיבה אחרת.

אודות Behalf:

Behalf שנוסדה בשנת  2012 , הינה ספקית מימון אשר מאפשרת מסחר בין בתי עסקים ולקוחותיהם העסקיים. על ידי שימוש בטכנולוגיה ונתונים. Behalf מאפשרת לבתי עסק להציע ללקוחות עסקיים מימון מיידי ותנאי תשלום גמישים בנקודת המכירה. ברגע שהלקוח העסקי אושר לשימוש בפלטפורמה הוא יכול למעשה להשתמש בפתרון האשראי לתשלומים בכל בית עסק. לחברתBehalf  משרדים בתל-אביב ובניו-יורק. Behalf הוכרזה כ"כוכב עולה" בועידת 'Technology Fast 50' של חברת Deloitte, הוכרזה כ"מלווה העסקי המקוון הטוב ביותר" בפרסי ה-"Tradestreaming" בשנת 2016 ונבחרה כאחת מעשרת הסטארט-אפים הטובים ביותר בניו-יורק לשנת 2019, על-ידי ה-'TheTechTribune'. בכדי לקבל מידע נוסף על הצורה בה Behalf משנה את הדרך בה עסקים מבצעים רכישות וקניות, גשו לאתר www.behalf.com

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של מכניקה-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מכניקה נט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל מכניקה נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המתכת תעשיית הזיווד הפלסטיק והגומי . בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר / כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר

כדי להיות תמיד מעודכנים