דף הבית / אינדקס ספקים

אינדקס ספקים

אינדקס חברות וספקים

טמקס טיפולי שטח

Featured Listing
טמקס טיפולי שטח
טמקס טיפולי שטח
03-5594779
03-5564312
[email protected]
המשביר 12, חולון

 

טמקס עוסקים בקידום טכנולוגיות הגימור בוויברציה (Mass Finishing) , ההתזה (Blasting Technology) וניקוי רכיבים תעשייתיים  (Industrial Parts Cleaning).

מערכות וטכנולוגיות גימור בוויברציה של טמקס הן  מהמתקדמות והמובילות בשטח זה בעולם, תודות לרמה גבוהה של חדשנות, חסכון בעלויות והיכולות לקיצור משמעותי בזמני העבודה. הורדה משמעותית בעלויות יכולה להתבטא על ידי שימוש בציוד ובטכנולוגיות הגימור בוויברציה של טמקס, במיוחד כחלופה לזמן ולעלות כוח אדם בתהליכי גימור ידניים.

מערכות וטכנולוגיות הגימור בהתזה של טמקס מאופיינות בתכנון מתקדם, חדשנות, אמינות ועמידות לאורך זמן. ציוד הגימור בהתזה של טמקס כולל טכנולוגיות בשיטות שונות: אוויר בלחץ וביניקה, יבש ורטוב וכמו כן על יד טורבינות יעילות. השילוב של החומרים האברסיביים של טמקס מהווה את הנוסחה המבטיחה לתוצאות המרביות.

ציוד וטכנולוגיות לניקוי רכיבים תעשייתיים של טמקס כוללות שיטות של התזה (Spray cleaning), טבילה (Immersion process)   וניקוי אולטראסוני (Ultrasound cleaning). השילוב של חומרי הניקוי מהמובילים בעולם מאפשר את תוצאת הניקוי האיכותית ביותר.

אופן העבודה שלנו מאופיין בשיתוף פעולה מלא איתך,פיתוח של תהליכי הגימור המושלמים והמותאמים במיוחד למוצרים שלך.

חברת טמקס נוסדה בשנת 1977 ומאז מהווה גוף מקצועי מוביל בתעשייה בתחום טיפולי השטח ותהליכי גימור תעשייתיים (Surface Technology).

הרשמו לניוזלטר

כדי להיות תמיד מעודכנים