דף הבית / חדשות תעשייה וטכנולוגיה / מועצת מנהלים טכנולוגית ישראלית-סינגפורית ידונו בפרויקטים משותפים בעלות 8.2 מיליון דולר

מועצת מנהלים טכנולוגית ישראלית-סינגפורית ידונו בפרויקטים משותפים בעלות 8.2 מיליון דולר

אינדקס חברות וספקים

הקשר הכלכלי טכנולוגי בין ישראל וסינגפור הולך ומתחזק. שתי המדינות, כידוע, מקיימות ביניהן קשרי מחקר ופיתוח טכנולוגיים ענפים במסגרת קרן SIIRD, קרן ישראל-סינגפור למו"פ תעשייתי – המנוהלת על ידי רשות החדשנות במשרד הכלכלה והתעשייה וה-EDB הסינגפורי. מחר, ה-18.5.16, יתקיים בירושלים חבר מנהלים מקצועי ובו בכירים מישראל וסינגפור, ביניהם יו"ר רשות החדשנות ויו"ר הקרן מר אבי חסון, מנכ"ל ה-EDB מסינגפור, מנכ"ל ה-Dsta, מנכ"ל משרד הכלכלה, מר עמית לנג, סגנית הממונה על התקציבים באוצר, הגב' שירה גרינברג ודירקטורים נוספים. על פי יו"ר רשות החדשנות, מר אבי חסון: "שת"פ בין ישראל לסינגפור מניב  פירות טכנולוגיים רבים התורמים  לא רק לשתי המדינות, אלא לעולם כולו".

 

פרסום

שיתוף הפעולה בין ישראל לסינגפור, המתקיים כבר 19 שנים, מתרחש במסגרת  קרן SIIRD – קרן ישראל-סינגפור למו"פ תעשייתי, המופעלת וממומנת על ידי רשות החדשנות במשרד הכלכלה והתעשייה. הקרן מחברת חברות, ישראליות וסינגפוריות, וכן מכוני מחקר בסינגפור לפיתוח מוצרים ממגוון תעשיות ודיסציפלינות טכנולוגיות, ביניהן תחומי התוכנה, ה-FinTech, ה-MedTech , ה- Biotech ו AgriTech ועוד.   במהלך השנים  אישרה הקרן למעלה מ150 פרויקטים משותפים בעלות כוללת של כ 170 מיליון דולר.

 

מחר יגיעו לישראל, לצורך השתתפות ב-"בורד" מנהלים טכנולוגי משותף בין ישראל לסינגפור, בכירים מובילים מסינגפור, ביניהם מנכ"ל ה-EDB סינגפור, האחראי על הפיתוח הכלכלי של סינגפור ומשיכת השקעות חוץ למדינה, מנכ"ל ה-Dsta, מנכ"ל ספרינג סינגפור, המשמש כגוף האחראי על ה-SME's ודירקטורים בכירים נוספים. בצד הישראלי ישתתפו מנכ"ל משרד הכלכלה מר עמית לנג, סגנית הממונה על התקציבים באוצר, שירה גרינברג ויו"ר קרן SIIRD ורשות החדשנות במשרד הכלכלה והתעשייה מר אבי חסון, שידנו עם עמיתיהם מסינגפור על הפרויקטים המשותפים בין החברות הישראליות לחברות ומכוני המחקר הסינגפורים, פרויקטים שעלות מימונם תעמוד על 8.2 מיליון דולר.

 

פרסום

על פי יו"ר רשות החדשנות, מר אבי חסון: "שיתופי הפעולה הטכנולוגיים שמקיימת ישראל במחקר ופיתוח, יחד עם מדינות טכנולוגיות מתקדמות דוגמת סינגפור, מדגישים ומוכיחים את עמדתה הבכירה של ישראל כמובילה בתחום הטכנולוגי ואת מרחב ההשפעה של הטכנולוגיה הישראלית על העולם כולו. שת"פ בין ישראל לסינגפור עוד מניב פירות טכנולוגיים רבים התורמים  לא רק לשתי המדינות, אלא לעולם כולו".

 

עמית לנג, מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה: "בחמש השנים הקרובות תשקיע ממשלת סינגפור כ-19 מיליארד דולר סינגפורי במחקר ופיתוח. שיתוף הפעולה עם החברות והתעשייה הישראליות הנם הבעת אמון חשובה ומשמעותית ביכולות ההון האנושי בישראל, בטכנולוגיות ובסביבת העבודה המוכוונת לקידמה, יעילות חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסא. שיתוף הפעולה יפרה גם את התעשייה הישראליות ויצרף למגוון שיתופי הפעולה בתחום שישראל מקיימת עם מגוון רחב של מדינות ברחבי העולם, הרואות בישראל מוקד משמעותי ללמידה ועשייה משותפת".

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של מכניקה-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מכניקה נט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל מכניקה נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המתכת תעשיית הזיווד הפלסטיק והגומי . בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר / כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר

כדי להיות תמיד מעודכנים