דף הבית / חדשות תעשייה וטכנולוגיה / פיליפס מרחיבה את רשת השותפים הקלינים כדי לבסס סטנדרטים חדשים לאבחון מוקדם ולטיפול בסרטן הריאות על מנת לשפר את תוצאות הטיפול
Philips-Azurion-Lung-Edition

פיליפס מרחיבה את רשת השותפים הקלינים כדי לבסס סטנדרטים חדשים לאבחון מוקדם ולטיפול בסרטן הריאות על מנת לשפר את תוצאות הטיפול

אינדקס חברות וספקים

  • בקרוב יחלו ניסויים קליניים של הליך הטיפול הזעיר פולשני המשולב בפתרון הדימות המתקדם
    Philips Lung suite
  • הפתרון מאפשר אבחון מדוייק וטיפול זעיר פולשני בחדר הבדיקה.
  • התקנות חדשות של מערכת הדימות Lung Suite real-time 3D בבלגיה, צרפת, ישראל  ובריטניה מדגישות את הענין הרחב והמתגבר בפתרון האינטגרטיבי של החברה לאבחון ולטיפול בסרטן הריאות.

 

סרטן הריאות היא המחלה בעלת שיעור התמותה הגבוה בעולם מבין כל מחלות הסרטן והיא גובה את חייהם של כ-  1.8 מיליון בני אדם בכל שנה. יותר מ60% מהחולים בסרטן הריאות מאובחנים בשלבים מאוחרים של המחלה ובשל כך נפגעים סיכויי ההישרדות שלהם. Philips Lung Suite  היא פלטפורמה מהפכנית של דימות תלת מימדי בזמן אמת בה משתמשים כדי לספק את הצורך באבחון מדויק בשלבים מוקדמים ובטיפול זעיר פולשני. Philips Lung Suite היא פלטפורמה אחת שמאפשרת לרופאים לבצע ביופסיה, אבלציה (צריבה) סימון ו/או ניתוחי חזה באותו החדר וכך יכולים מטופלים לקבל גם אבחון וגם טיפול בהליך אחד ובאותו היום. היכולת של Philips Lung Suite לאתר ולאפיין נגעים קטנים תאפשר בעתיד שיפור משמעותי בטיפול בסרטן הריאות.

פרסום

 

"Philips Lung Suite מדגימה דיוק רב יותר בביופסיות של סרטן ריאה ומשפרת את תוצאות הטיפול עבור מטופלים בכך שהיא מציעה טיפול מיידי בסרטן הריאות בשלבים מוקדמים." כך אמר קארים בוסיבה, מנכ"ל חטיבת מערכות טיפול מונחה תמונה בפיליפס העולמית. הוא הוסיף כי "השותפים החדשים שלנו תורמים לצמיחה המואצת של אקו סיסטם גלובלי של שותפים קליניים אשר מקדמים חדשנות מתוך מטרה להציע למטופלים אבחון וטיפול זעיר פולשני מדויק בהליך אחד כדי לשפר את תוצאות הטיפול ואת איכות החיים שלהם."

 

איתור קישריות ריאה (Lung nodules)

Philips Lung Suite מספקת דימות תלת מימדי בזמן אמיתי עם פלואורוסקופיה רבודה באמצעות מערכות הטיפול מונחה התמונה של החברה, כגון מערכת האזוריון, תוך שילוב של תכנה ייעודית. יחד עם טכנולוגית הדימות Cone Beam CT   של פיליפס (CBCT), גלאי ה-X-Ray  מקיף את המטופל ומייצר תמונה הדומה לתמונת CT בתוך- 5 שניות. הרופאים מקבלים תמונה איכותית של הנגע ושל מבנים אנטומים נוספים ב-3 מימדים. כך יכולים הרופאים המבצעים את הביופסיה להמשיך לקדם את הברונכוסקופ ולקבל דימות בזמן אמיתי אשר מנחה אותם בניווט הצנתר לעבר הנגע. במהלך הניווט המדויק, המיקום של הצנתר בתוך הנגע מאושש בזמן אמיתי על ידי אותה טכנולוגיית דימות ודגימת הביופסיה מבוצעת.

 

"במסגרת תחום הדימות התוך ניתוחי הצומח במהירות, Cone Beam CT (CBCT), הוא הגולד סטנדרט לפלואורוסקופיה רבודה ולאיתור נגעים. בשימוש ב Lung Suite אף קישרית ריאה אינה יכולה להסתתר, בלי קשר למיקומה האנטומי או למאפייניה הרדיולוגים, על כן מדובר בפתרון בעל ערך גם לאבחון נגעים וגם לטיפולי אבלציה (צריבה) בעתיד." כך אמר דר' אמיר אברמוביץ, מנהל היחידה לרפואת ריאות פולשנית במרכז הרפואי כרמל בחיפה, ישראל.

 

"CBCT הוא צעד קריטי לאיתור קישריות ריאה קטנות מ-20 מ"מ, וכלי הכרחי במעבר לטיפולים באמצעות אולטרסאונד ברונסקופי לצריבת נגעי ריאה פריפריאלים." אמר פרופ' שה פאלאב, מומחה נשימה בבית החולים ברומפטון בלונדון, בריטניה. עוד הוא אמר " חדשנות כמו פתרון הדימות Philips Lung Suite 3D מסייעת לרופאים שלנו להבטיח כי אנו מספקים את הטיפול הטוב ביותר למטופלים."

 

"דימות ה- CBCT המתקדם בשילוב עם הפלואורסקופיה הרבודה של Philips Lung Suite מעניק לנו את הבטחון להגיע לביופסיה של קישריות ריאה פריפריאליות  באזורים עם גישה מאתגרת" כך אמר דר' מרטן קריאל, מומחה ריאות במרכז הרפואי ZOL  בגנק, בלגיה.

 

דר' קלוין לאו, יועץ ומנתח חזה בכיר, מבית החולים סנט ברתולומיאו אשר בלונדון, אבחן וטיפל בהצלחה בחולי סרטן הריאות על ידי ביופסיות המבוצעות בדימות  Cone Beam CT וצריבת Microwave (אבלציה) באמצעות ברונסקופ אשר במסגרת ניסוי קליני אפשרו הליך רפואי מדויק מונחה תמונה של אבחון וטיפול יחד. דימות מתקדמת של פיליפס  Lung Suite כבר נמצאת בשימוש בהליכים רפואיים לאבחון ולטיפול מונחה תמונת תלת מימד בזמן אמיתי.  ניסויים קלינים נוספים במספר מרכזים רפואיים צפויים להתחיל בקרוב.

פרסום

 

בנייר עמדה שחובר על ידי חוקרים במרכז הרפואי האוניברסיטאי רדבוד, הולנד, אשר פורסם באוקטובר 2021 במגזין Bronchology & Interventional Pulmonology הודגם הפוטנציאל האבחוני של פתרון ה- Lung Suite. החוקרים העלו את הדיוק האבחוני באמצעות ניווט ברונסקופי מ- 72%  ל – 90% . כמו כן הממוצע הכולל של חשיפה אפקטיבית לקרינה בכל פרוצדורה הופחתה ביותר ממחצית. (3)

 

על רויאל פיליפס

רויאל פיליפס, אמסטרדם, הולנד, (NYSE: PHG, AEX: PHIA), חברה מובילה עולמית בטכנולוגיות בריאות עדכנה היום על הענין הגובר בפתרון החדשני של החברה לאבחון ולטיפול בסרטן הריאות – Philips Lung Suite – אשר בא לידי ביטוי בפריסה בינלאומית מהירה עם שותפים קליניים חדשים. בין המרכזים הרפואיים החדשניים השותפים ניתן למצוא את המרכז הרפואי האוניברסיטאי רואן שבצרפת, המרכז הרפואי המלכותי ברומפטון אשר בלונדון, בריטניה, בית החולים ארסמה, בריסל, המרכז הרפואי ZOL  מגנק, בלגיה, והמרכז הרפואי כרמל בחיפה, ישראל. חלק מהשותפים כבר אבחנו את המטופלים הראשונים שלהם בהצלחה באמצעות מערכת ה- Lung Suite אשר פועלת באמצעות מערכות הטיפול מונחות התמונה (Image Guided Therapy) של פיליפס.

 

רויאל פיליפס, אמסטרדם, הולנד, (NYSE: PHG, AEX: PHIA), חברה מובילה עולמית בטכנולוגיות בריאות הממוקדת בשיפור הבריאות ואיכות החיים ומאפשרת שיפור תוצאות טיפול לאורך הרצף הטיפולי – החל ממיקוד  בשמירה על אורח חיים בריא, מניעה, אבחון, טיפול ועד לפתרונות טיפול ביתיים. פיליפס ממנפת טכנולוגיות מתקדמות והכרות מעמיקה עם תחום הרפואה הקלינית ועם צרכנים כדי לספק פתרונות אינטרגרטיבים. עם מטה הממוקם באמסטרדם החברה היא מובילה גלובלית בתחום הדימות, טיפולים מונחי תמונה, ניטור מטופלים ואינפורמטיקה רפואית  וכמו כן בבריאות צרכנים ורפואה בבית. ב- 2020 היקף המכירות של פיליפס עמד על 17.3 מליארד אירו והחברה מעסיקה 78,000 עובדים עם ארגוני מכירות ושירות ביותר מ- 100 מדינות בעולם.

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של מכניקה-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מכניקה נט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל מכניקה נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המתכת תעשיית הזיווד הפלסטיק והגומי . בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר / כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר

כדי להיות תמיד מעודכנים