דף הבית / חדשות תעשייה / משטרה חכמה בשלושה ממדים:

משטרה חכמה בשלושה ממדים:

חברת מפעיל, לקחה חלק באירוע מייקרתון The Autonomous Police Station (תחנת המשטרה האוטונומית), שערכה בשבוע שעבר משטרת ישראל במשרדי ORACLE בפתח תקווה. מטרת המייקרתון הינה לייצר חדשנות באמצעות יישום פתרונות טכנולוגיים דיגיטליים ופיסיים כאחד, כדי לייצר שליטה במשאבים והשירותים הקיימים בתחנות המשטרה כיום, תוך כדי ניצול וניהול חכם שלהם ע”י הפיכת התחנה לתחנה אוטונומית. לדברי מארגני האירוע, שלוש הקבוצות אשר הציגו את התוצרים הטובים ביותר בסיום שני ימי פעילות המייקרתון, יזכו להמשך פיתוח המוצר בסביבת הניסוי וסביבת העבודה במתחם החדשנות של האגף לתמיכה לוגיסטית של משטרת ישראל, ליווי אקדמי של מרכז ערים חכמות של אונ׳ בר אילן וליווי מקצועי בשילוב תכנית האצה של מכללת עזריאלי להנדסה.

בתוך מתחם המייקרתון, חברת מפעיל העמידה לרשות המתחרים סוללת מדפסות תלת ממד שולחניות מקצועיות מסוג אולטימייקר. המדפסות מסייעות רבות לפיתוח חדשנות בישראל, משווקות בכל רחבי הארץ ומוטמעות ע״י חברת מפעיל במרכזי פיתוח של חברות רב לאומיות, סטארטאפים, חברות הנדסה וחברות פיתוח מוצר, מוסדות אקדמאים ומחקריים. לדברי אנדרס אידסס, מנהל תחום התלת ממד בחברת מפעיל ״משתתפי המייקרתון הפיקו ערך רב מהמצאות המדפסות בתלת ממד לצד טכנולוגיות חדשניות אחרות כמו קיט של חיישנים, Raspberry PI, פלטפורמות IoT ותשתיות מחשוב אחרות- פיזיות ובענן. המדפסות בתלת ממד אפשרו לפתח פתרונות ככל שהדמיון מאפשר ולייצר במקום, מבנים ועיצובים אליהם לא היה ניתן להגיע אליהם בדרכים אחרות. אנחנו במפעיל, מייצגים בישראל מספר מותגי הדפסה בתלת ממד מהמובילים בעולם כמו HP, Ultimaker ו- DWS עונים מידי יום על הצרכים של אנשי החדשנות והפיתוח בעולמות התעשייה, ההייטק, הביטחון, החינוך, הרפואה ועיצוב המוצר, המשתמשים במדפסות שלנו למגוון רחב של יישומים, מאבות טיפוס ועד ייצור בסדרות קצרות״.

בין הפתרונות המעניינים שהוצגו במייקרתון והודפסו במדפסת תלת ממד אולטימייקר:

פרסום

תחבורה שיתופית: חברי הקבוצה בנו מערכת הקצאת רכבים שיתופית ומבוססת פלטפורמה דיגיטאלית בענן, כאשר אבטיפוס עובד, הודפס בתלת ממד באמצעות מדפסת אולטימייקר.

גנרטורים אוטונומיים: למשטרה יש מאות יחידות של גנרטורים בשימוש פעיל, שנבדקות ידנית גם במצבי חירום. האבטיפוס שנבנה בין היתר באמצעות מדפסות התלת ממד של אולטימייקר יאפשר לקבל מידע לגבי הטמפרטורה, הלחות, המיקום וכמות צריכת הדלק וכך יחסוך בתשומות לתחזוקה ויסייע בהפיכת הפריסה המשטרתית לאפקטיבית ומנוהלת. מדובר בחיסכון פוטנציאלי של עשרות עד מאות אלפי שקלים.

פרסום

 ניצול חכם של חניות שמורות: חברי הקבוצה פתחו פתרון העונה על אתגר מציאת חניה זמינה בארגון, באמצעות ניצול חכם יותר של החניות השמורות. הפתרון שפותח מאפשר לשריין חנייה מראש ולהצמיד אותה לרכב ספציפי באמצעות אפליקציה, סנסורים, נתונים בענן וטכנולוגיית IoT. על מנת להמחיש את הדינאמיות של הפתרון מסוג Self Service חברי הקבוצה הדפיסו בתלת ממד אבטיפוס, שעזר להם להמחיש את ההתכנות התפעולית של הפרויקט.

 

Print Friendly, PDF & Email

בנוסף אולי תאהב/י

מצטרפים לדף הפייסבוק של מכניקה-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מכניקה נט

מערכת פורטל מכניקה נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המתכת תעשיית הזיווד הפלסטיק והגומי . בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר

בידקו גם

החדשנות נמצאת גבוה בעדיפויות של ענף הפלסטיקה והגומי

תחת הכותרת “עוברים לתעשיית פלסטיק חכמה ולייצור מתקדם, איחוד כוחות” תתכנס הוועידה המרכזית של תעשיית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *