דף הבית / חדשות תעשייה / אינפימר חתמה על מזכר הבנות עם יצרן מוצרי פלסטיק שישקיע כ-7.5 מיליון אירו בקו ייצור ברוסיה בעל כושר ייצור של כ- 14,000 טון אינפימר בשנה

אינפימר חתמה על מזכר הבנות עם יצרן מוצרי פלסטיק שישקיע כ-7.5 מיליון אירו בקו ייצור ברוסיה בעל כושר ייצור של כ- 14,000 טון אינפימר בשנה

אינדקס חברות וספקים

אינפימר פורצת לשוק הבינלאומי:

 חתמה על מזכר הבנות עם יצרן מוצרי פלסטיק

פרסום

שישקיע כ-7.5 מיליון אירו בקו ייצור ברוסיה

בעל כושר ייצור של כ- 14,000 טון אינפימר בשנה

יובל תמיר מנכ"ל אינפימר: "אנו מאד שמחים על פריצתה של איניפמר לזירה הבינלאומית ועל הרחבת המודל העסקי של החברה, על ידי הקמת זכייניות בעולם. זוהי אבן דרך משמעותית ביותר בהתרחבות פעילותה של החברה למדינות נוספות וגדולות. החזון שלנו הולך ומתממש ואנו מלאי אמונה ביכולת להציע חומר גלם איכותי, במחיר מאד תחרותי והמשפר את איכות החיים בעולם. אנו מלאי מרץ וציפייה להמשיך בצמיחתה של חברת אינפימר".

חברת אינפימר, העוסקת בייצור חומרי גלם חדשים לתעשיית הפלסטיק, על בסיס טכנולוגיה ייחודית שפותחה על ידה מדווחת כי אינפיימר טכנולוגיות, חברה בת בבעלות מלאה של החברה חתמה על מזכר הבנות לא מחייב עם יצרן העוסק בייצור, פיתוח, שיווק ומכירה של מוצרי פלסטיק להקמת קו ייצור ברוסיה בעל יכולת ייצור של כ-14,000 טון אינפימר לשנה.

על פי מזכר ההבנות, תוקם חברה משותפת, אשר תוחזק במועד הקמתה 20% ע"י אינפימר טכנולוגיות ו- 80% על ידי היצרן שישקיע את מלוא הסכום הנדרש להקמת קו הייצור וזאת עד לסך מקסימלי של 7.5 מיליון יורו (בעצמו או על ידי צירוף משקיעים נוספים ובכל מקרה ללא שינוי בשיעור האחזקה של אינפימר טכנולוגיות בחברה המשותפת).

החברה המשותפת תרכוש מאינפימר טכנולוגיות את הציוד המתאים לשם הקמת קו ייצור אינפימר שיוקם תוך 12 חודשים ממועד החתימה על הסכמים מחייבים. כמו כן  החברה המשותפת תשלם לאינפימר טכנולוגיות 10% מסך ההכנסות כפי שיוגדרו בהסכמים המחייבים (אך בכל מקרה סך שלא יפחת מ- 60 דולר לטון).

פרסום

 השלמת העסקה כפופה לחתימה על הסכמים מחייבים אשר יכללו בין היתר את כלל התנאים המסחריים, הסכם זיכיון והסכם לרכישת והקמת קו ייצור. אינפימר טכנולוגיות התחייבה שלא לפנות לגורם אחר ברוסיה לתקופה של עד 180 יום ממועד החתימה על מזכר ההבנות.

אודות אינפימר

חברת אינפימר הנשלטת על ידי יובל וטל תמיר, עוסקת בתחום ייצור ופיתוח חומרי גלם חדשים (המוגנים בפטנט) לתעשיית הפלסטיק מפסולת ביתית אורגנית. החברה פיתחה טכנולוגיה ייחודית לייצור האינפימר והקימה מפעל בקבוץ ברקאי המייצר אינפימר לתעשיית הפלסטיק.  היתרונות של חומר האינפימר הינם: זמינות חומר הגלם, עלויות ייצור נמוכות ותלות נמוכה במחיר הנפט.

Print Friendly, PDF & Email
מצטרפים לדף הפייסבוק של מכניקה-נט ונשארים מעודכנים כל הזמן‎

אודות מערכת פורטל מכניקה נט

אנו שמחים להביא בעמוד זה מידע לתועלת הציבור. יחד עם זאת התכנים אינם מהווים עצה, המלצה או את עמדת האתר , ועל כל משתמש לבחון את המידע ולשקול איזה שימוש ראוי לעשות בו, רשימה זו אינה ממצה ואינה תחליף לייעוץ משפטי. אין באמור לגרוע מהאמור בתקנון האתר, לרבות בנוגע להגבלת אחריות. מערכת פורטל מכניקה נט עושה כמיטב יכולתה להביא בפניכם חדשות , כתבות ,מחקרים ,ידיעות מהארץ העולם ועוד המון אינפורמציה בתחום תעשיית המתכת תעשיית הזיווד הפלסטיק והגומי . בכל הצעה בקשה רעיון נשמח באם תיצרו קשר / כמו כן אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל:[email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר

כדי להיות תמיד מעודכנים